Darmowa dostawa przy zakupach o wartości powyżej 250 zł

O nas

To odpowiedź na Twoje potrzeby.

O Jubilerstwie wiemy wszystko , prowadzimy salony z biżuterią i zegarkami od 1989 roku , oferujemy w nich ponadczasową srebrną , złotą i z kamieniami szlachetnymi biżuterię marek Yes i Verona oraz renomowane marki zegarkowe w przystępnych cenach. Jako partnerzy sprzedażowi zapewniamy, że u nas na stronach Sobieski-bizuteria.pl i Sobieski-zegarki.pl znajdziesz te same produkty w specjalnej ofercie. Bez wychodzenia z domu, możesz zamówić prezent dla bliskiej Ci osoby. Nie musisz już czekać na specjalne promocje, żeby kupić wymarzoną biżuterię. W Sobieski biżuteria i zegarki, wiemy czego potrzebujesz i z chęcią spełnimy Twoje życzenie.

Motywacją do naszego działania jest pasja i miłość do piękna. Pragniemy uszczęśliwić Ciebie i Twoich bliskich, oferując wyjątkową biżuterię, która wyrazi Twoje uczucia.

Nie wiesz, jak wyrazić miłość, przyjaźń, wdzięczność, planujesz wielki dzień i szukasz symbolu Waszego oddania lub po prostu chcesz sprawić sobie prezent? Z chęcią pomożemy.

Zapewniamy sprawną oraz szybką wysyłkę. Nim się obejrzysz nasza biżuteria i zegarki zawitają w Twoim domu!

Jeżeli natomiast potrzebujesz porady lub bezpośredniego spotkania z naszą biżuterią i zegarkami zachęcamy do odwiedzin naszych salonów stacjonarnych.

Adresy naszych Salonów znajdą Państwo tutaj

Znane Marki

Pełna gama wyboru spośród asotymentu marki YES oraz Verona

Gwarancja atrakcyjnej ceny

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami możemy zagwarantować atrakcyjne ceny naszym klientom.

Pewne zadowolenie

Bo najlepszą rekomendacją jest uśmiech klienta.

Opinie naszych klientów